dimecres, 29 de gener de 2014

RESUM DE PARTITS
DISSABTE DIA 01/02/14
EQUIP
ENTRENADOR
HORA
PISTA / CAMP
EQUIP CONTRARI
BÀSQUET INFANTIL mixt
Alba
12:45
A.     OLÍMPICA 1
ESCOLA PIA
BÀSQUET JUVENIL mixt
Pablo
10:15
PAV. VEDRUNA 2
INS TORRE DEL PALAU
FUTBOL 5 INFANTIL
Sergi

DESCANSA

FUTBOL 5 JUVENIL femení
Sergio
11:00
POL. CA N’ANGLADA 2
INS Sta. EULÀLIA
VOLEIBOL  INFANTIL
Berta
10:00
A.     OLÍMPICA
INS TORRE DEL PALAU
 VOLEIBOL CADET
Antònia
11:00
A.     OLÍMPICA
INS ARNAU CADELL
VOLEIBOL JUVENIL
Antònia
11:00
A.     OLÍMPICA
INS VILADECAVALLS
TENNIS TAULA
Francesc
16:00
Divendres 31 16:00 hores INS BLANXART

dimecres, 22 de gener de 2014

RESUM DE PARTITS


DISSABTE DIA 25/01/14
EQUIP
ENTRENADOR
HORA
PISTA / CAMP
EQUIP CONTRARI
BÀSQUET INFANTIL mixt
Alba
11:30
A.     OLÍMPICA 1
INS CAN JOFRESA
BÀSQUET JUVENIL mixt
Pablo
11:30
PAV. VEDRUNA
CE FRANCISCANS
FUTBOL 5 INFANTIL
Sergi
12:00
POL. CA N’ANGLADA 2
INS TORRE DEL PALAU
FUTBOL 5 JUVENIL femení
Sergio
13:00
INS PAU VILA (Sabadell)
INS PAU VILA
VOLEIBOL  INFANTIL
Berta
10:00
PAV. VALLDOREIX
AC CANTARELL A
 VOLEIBOL CADET
Antònia
11:00
PAV. LA MAURINA 1
INS NICOLAU COPÈRNIC
VOLEIBOL JUVENIL
Antònia
10:00
PAV. LA MAURINA 2
INS Sta. EULÀLIA
TENNIS TAULA
Francesc
16:00

Divendres 24 16:00 hores INS BLANXART

dimecres, 15 de gener de 2014

RESUM DE PARTITS
DISSABTE DIA 18/01/14
EQUIP
ENTRENADOR
HORA
PISTA / CAMP
EQUIP CONTRARI
BÀSQUET INFANTIL mixt
Alba
11:30
PAV. CAN PARELLADA
CB LLIÇÀ DE VALL
BÀSQUET JUVENIL mixt
Pablo
09:00
PAV. VEDRUNA
JOAQUIMA VEDRUNA
FUTBOL 5 INFANTIL
Sergi
09:00
POL. MONTSERRAT
ASS. N. J. MONTSERRAT
FUTBOL 5 JUVENIL femení
Sergio
09:00
PAV BONAIRE
ESCOLA PIA
VOLEIBOL  INFANTIL
Berta
12:00
PAV. LA MAURINA 1
CULTURA PRÀCTICA
 VOLEIBOL CADET
Antònia
09:00
PAV. LA MAURINA 1
SAGRAT COR
VOLEIBOL JUVENIL
Antònia
11:00
PAV. LA MAURINA 2
INS EGARA
TENNIS TAULA
Francesc
16:00
NO HI HA JORNADA

dimecres, 8 de gener de 2014

RESUM DE PARTITS
DISSABTE DIA 11/01/14
EQUIP
ENTRENADOR
HORA
PISTA / CAMP
EQUIP CONTRARI
BÀSQUET INFANTIL masculí
Alba Jiménez
11:30
ÀREA OLÍMPICA 2
CULTURA PRÀCTICA
BÀSQUET INFANTIL femení
Alba Jiménez
10:15
ÀREA OLÍMPICA 2
INS CAN JOFRESA
BÀSQUET JUVENIL mixt
Alba García
09:00
partit SUSPÈS

FUTBOL 5 INFANTIL
Sergi
12:00
PAV BONAIRE
AMICS D’EGARA
FUTBOL 5 JUVENIL femení
Sergio
10:00
PAV BONAIRE
INS L’ESTATUT
VOLEIBOL  INFANTIL
Berta
12:00
PAV. LA MAURINA 1
INS TORRE DEL PALAU
 VOLEIBOL CADET
Antònia
12:00
PAV. LA MAURINA 2
CINGLE
VOLEIBOL JUVENIL
Antònia
10:00
ÀREA OLÍMPICA 7
INS ARNAU CADELL
TENNIS TAULA
Francesc
16:00
INS. BLANXART (Divendres 10 de GENER)