dimecres, 12 de desembre de 2012

RESUM DE PARTITS
DISSABTE DIA 15/12/12
EQUIP
ENTRENADOR
HORA
PISTA / CAMP
EQUIP CONTRARI
BÀSQUET INFANTIL mixt
Martí
11:30
PAV. CAN PARELLADA
INS EGARA
BÀSQUET CADET mixt
Alba
12:45
CAN JOFRESA EXT.
INS MONTSERRAT ROIG
FUTBOL 5 INFANTIL
Joel
12:00
POL. CA N’ANGLADA 2
ESPORTIU CA N’ANGLADA
FUTBOL 5 CADET masculí
Matías
09:00
PAV. SANT LLORENÇ
INS BLANXART
FUTBOL 5 CADET femení
Sergio
09:00
POL. CA N’ANGLADA 2
INS Sta EULÀLIA
VOLEIBOL CADET
Miriam
11:00
PAV. LA MAURINA 2
TECNOS
 VOLEIBOL JUVENIL A
Antònia
12:00
PAV. LA MAURINA 2
INS TORRE DEL PALAU
VOLEIBOL JUVENIL B
Antònia
09:00
PAV. LA MAURINA 1
INS MONTSERRAT ROIG
TENNIS TAULA
Francesc
DIVENDRES 14/12/12 16:00 hores INSTITUT BLANXART

dijous, 29 de novembre de 2012

RESUM DE PARTITS
DISSABTE DIA 01/12/12
EQUIP
ENTRENADOR
HORA
PISTA / CAMP
EQUIP CONTRARI
BÀSQUET INFANTIL mixt
Martí
09:00
PAV. VEDRUNA
COL. VEDRUNA
BÀSQUET CADET mixt
Alba
12:45
CAN JOFRESA EXT.
ESCOLA PIA
FUTBOL 5 INFANTIL
Joel
09:00
POL. CAN TUSELL
INS. MONTSERRAT ROIG
FUTBOL 5 CADET masculí
Matías
11:00
PAV. BONAIRE
COL. MARTÍ
FUTBOL 5 CADET femení
Sergio
09:00
POL. CA N’ANGLADA 1
ESCOLA PIA
VOLEIBOL CADET
Miriam
12:00
PAV. LA MAURINA 2
INS. NICOLAU COPÈRNIC
 VOLEIBOL JUVENIL A
Antònia
12:00
PAV. CAN ROSÈS
CV RUBÍ
VOLEIBOL JUVENIL B
Antònia
10:00
PAV. LA MAURINA 2
INS. NICOLAU COPÈRNIC
TENNIS TAULA
Francesc
Divendres 30/11 16:00h. INSTITUT BLANXART

dijous, 22 de novembre de 2012

RESUM DE PARTITS
DISSABTE DIA 24/11/12
EQUIP
ENTRENADOR
HORA
PISTA / CAMP
EQUIP CONTRARI
BÀSQUET INFANTIL mixt
Martí
10:15
PAV. CAN PARELLADA
M. D. CARME mixt
BÀSQUET CADET mixt
Alba
12:45
PAV. VEDRUNA
CINGLE
FUTBOL 5 INFANTIL
Joel
12:00
POL. CA N’ANGLADA 2
INS L’ESTATUT
FUTBOL 5 CADET masculí
Matías
09:00
PAV. SANT LLORENÇ
 A. E. MD. MONTSERRAT
FUTBOL 5 CADET femení
Sergio
11:00
POL. CA N’ANGLADA 1
ESP. CA N’ANGLADA
VOLEIBOL CADET
Miriam
11:00
PAV. LA MAURINA 2
SAGRAT COR A
 VOLEIBOL JUVENIL A
Antònia
10:00
PAV. LA MAURINA 1
INS MONTSERRAT ROIG
VOLEIBOL JUVENIL B
Antònia
12:00
PAV. LA MAURINA 1
INS EGARA

dilluns, 19 de novembre de 2012

JA TENIM LES EQUIPACIONS!!!

Les podeu passar a recollir pel departament d'educació física durant aquesta setmana.

dijous, 8 de novembre de 2012

RESUM SETMANAL DE PARTITS
DISSABTE DIA 10/11/12
EQUIP
ENTRENADOR
HORA
PISTA / CAMP
EQUIP CONTRARI
BÀSQUET INFANTIL mixt
Martí
12:45
CAN JOFRESA EXT. 2
SFERIC
BÀSQUET CADET mixt
Alba
12:00
PAV. SUD SABADELL
INS. LES TERMES
FUTBOL 5 INFANTIL
Joel
09:00
POL. CAN TUSELL
CULTURA PRÀCTICA
FUTBOL 5 CADET masculí
Matías
11:00
PAV. BONAIRE
INS EGARA
FUTBOL 5 CADET femení
Sergio
DESCANSA
VOLEIBOL CADET
Miriam
DESCANSA
 VOLEIBOL JUVENIL A
Antònia
09:00
PAV. LA MAURINA 2
INS NICOLAU COPÈRNIC
VOLEIBOL JUVENIL B
Antònia
10:00
PAV. LA MAURINA 2
INS ARNAU CADELL