dimarts, 10 de desembre de 2013

RESUM DE PARTITS
DISSABTE DIA 14/12/13
EQUIP
ENTRENADOR
HORA
PISTA / CAMP
EQUIP CONTRARI
BÀSQUET INFANTIL masculí
Alba Jiménez
11:30
ÀREA OLÍMPICA 1
INS MONTSERRAT ROIG
BÀSQUET INFANTIL femení
Alba Jiménez
09:00
FRANCESC BARNEDA (Ripollet)
ESC. GASSÓ i VIDAL
BÀSQUET JUVENIL mixt
Alba García
09:00
PAV. CAN PARELLADA 2
BAIX MONTSENY
FUTBOL 5 INFANTIL
Sergi
10:30
PISTA JOAN MARAGALL
INS ANGELETA FERRER
FUTBOL 5 JUVENIL femení
Sergio
10:00
POL. MONTSERRAT
NOVA J. MONTSERRAT
VOLEIBOL  INFANTIL
Berta
10:00
GIMNÀS LA FLORESTA
INS ARNAU CADELL
 VOLEIBOL CADET
Antònia
12:00
PAV. LA MAURINA 1
AC CANTARELL
VOLEIBOL JUVENIL
Antònia
09:00
PAV. LA MAURINA 2
INS NICOLAU COPÈRNIC
TENNIS TAULA
Francesc
16:00
INS. BLANXART (Divendres)

dimecres, 27 de novembre de 2013

RESUM DE PARTITS
DISSABTE DIA 23/11/13
EQUIP
ENTRENADOR
HORA
PISTA / CAMP
EQUIP CONTRARI
BÀSQUET INFANTIL masculí
Alba Jiménez

DESCANSA

BÀSQUET INFANTIL femení
Alba Jiménez
12:45
ÀREA OLÍMPICA 1
ESCOLA PÍA
BÀSQUET JUVENIL mixt
Alba García
10:15
PAV. CAN PARELLADA 2
INS TORRE DEL PALAU
FUTBOL 5 INFANTIL
Sergi
11:00
POL. CAN’ANGLADA 2
ESPORTIU CA N’ANGLADA
FUTBOL 5 JUVENIL femení
Sergio
10:00
POL. CAN’ANGLADA 2
INS Sta. EULÀLIA
VOLEIBOL  INFANTIL
Berta
11:00
PAV. LA MAURINA 1
COL CINGLE (mixt)
 VOLEIBOL CADET
Antònia

DECANSA

VOLEIBOL JUVENIL
Antònia
10:00
PAV. LA MAURINA 1
COL. SAGRAT COR
TENNIS TAULA
Francesc
16:00
INS. BLANXART (Divendres)

dimecres, 20 de novembre de 2013

RESUM DE PARTITS
DISSABTE DIA 23/11/13
EQUIP
ENTRENADOR
HORA
PISTA / CAMP
EQUIP CONTRARI
BÀSQUET INFANTIL masculí
Alba Jiménez

PARTIT AJORNAT

BÀSQUET INFANTIL femení
Alba Jiménez
10:15
ÀREA OLÍMPICA 1
COL. PETIT ESTEL
BÀSQUET JUVENIL mixt
Alba García
12:00
COL. SANT FRANCESC
COL. FRANCISCANS
FUTBOL 5 INFANTIL
Sergi

DESCANSA

FUTBOL 5 JUVENIL femení
Sergio

PARTIT AJORNAT

VOLEIBOL  INFANTIL
Berta

PARTIT AJORNAT

 VOLEIBOL CADET
Antònia
10:00
PAV. LA MAURINA 2
COL CINGLE
VOLEIBOL JUVENIL
Antònia
09:00
PAV. LA MAURINA 2
INS MONTSERRAT ROIG

dimecres, 6 de novembre de 2013

RESUM DE PARTITS
DISSABTE DIA 09/11/13
EQUIP
ENTRENADOR
HORA
PISTA / CAMP
EQUIP CONTRARI
BÀSQUET INFANTIL masculí
Alba Jiménez
12:45
ÀREA OLÍMPICA 1
CB LLIÇÀ DE VALL
BÀSQUET INFANTIL femení
Alba Jiménez
12:00
IES L. COMPANYS (Ripollet)
INS LLUÍS COMPANYS
BÀSQUET JUVENIL mixt
Alba García
10:15
PAV. BONAIRE
JOAQUIMA VEDRUNA
FUTBOL 5 INFANTIL
Sergi
09:00
POL. LES ARENES
TAO-DO
FUTBOL 5 JUVENIL femení
Sergio
10:00
POL. MONTSERRAT
ESCOLA PIA
VOLEIBOL  INFANTIL
Berta
09:00
PAV. LA MAURINA 2
INS TORRE DEL PALAU
 VOLEIBOL CADET
Antònia
11:00
PAV. LA MAURINA 1
INS ARNAU CADELL
VOLEIBOL JUVENIL
Antònia
12:00
PAV. LA MAURINA 2
INS VILADECAVALLS