dimecres, 30 de gener de 2013

RESUM DE PARTITS
DISSABTE DIA 02/02/13
EQUIP
ENTRENADOR
HORA
PISTA / CAMP
EQUIP CONTRARI
BÀSQUET INFANTIL mixt
Martí
10:15
PAV VEDRUNA
VEDRUNA
BÀSQUET CADET mixt
Alba
0900
ESCOLA PÍA
ESCOLA PÍA (A)
FUTBOL 5 INFANTIL
Joel
10:00
CA N’ANGLADA 1
INS MONTSERRAT ROIG
FUTBOL 5 CADET masculí
Matías

Descansa

FUTBOL 5 CADET femení
Sergio
12:00
CAN TUSELL
INS L’ESTAATUT
VOLEIBOL CADET
Miriam
11:00
ÀREA OLÍMPICA 1
CV RUBÍ
 VOLEIBOL JUVENIL A
Antònia
12:00
PAV. LA MAURINA 2
INS TERRASSA B
VOLEIBOL JUVENIL B
Antònia
12:00
PAV. LA MAURINA 2
INS TERRASSA A
TENNIS TAULA
Francesc
DIVENDRES 18/01/13 16:00 hores INSTITUT BLANXART

dimarts, 22 de gener de 2013

RESUM DE PARTITS
DISSABTE DIA 26/01/13
EQUIP
ENTRENADOR
HORA
PISTA / CAMP
EQUIP CONTRARI
BÀSQUET INFANTIL mixt
Martí
09:00
A. OLÍMPICA 9
M. D. CARME (Mixte B)
BÀSQUET CADET mixt
Alba

DESCANSA

FUTBOL 5 INFANTIL
Joel
09:00
INS. L’ESTATUT (Rubí)
INS L’ESTATUT
FUTBOL 5 CADET masculí
Matías
13:00
INS Sta. EULÀLIA
PAV. BONAIRE
FUTBOL 5 CADET femení
Sergio
11:00
CAN N’ANGLADA 1
A. E. MD. MONTSERRAT
VOLEIBOL CADET
Miriam
11:00
PAV. LA MAURINA 2
INS L’ESTATUT
 VOLEIBOL JUVENIL A
Antònia
09:00
PAV. LA MAURINA 2
INS TORRE DEL PALAU B
VOLEIBOL JUVENIL B
Antònia
13:00
PAV CAN ROSÈS
CV RUBÍ
TENNIS TAULA
Francesc
NO HI HA JORNADA

dimecres, 16 de gener de 2013

RESUM DE PARTITS
DISSABTE DIA 19/01/13
EQUIP
ENTRENADOR
HORA
PISTA / CAMP
EQUIP CONTRARI
BÀSQUET INFANTIL mixt
Martí
09:00
CAN JOFRESA EXT. 2
CULTURA PRÀCTICA
BÀSQUET CADET mixt
Alba

DESCANSA

FUTBOL 5 INFANTIL
Joel
09:00
POL. LES ARENES 1
CULTURA PRÀCTICA
FUTBOL 5 CADET masculí
Matías
12:00
ESP. J. TORRE BASSES
PAV. SANT LLORENÇ
FUTBOL 5 CADET femení
Sergio
13:00
INS SABADELL
ZONA ESP. CAN RULL
VOLEIBOL CADET
Miriam
11:00
PAV. LA MAURINA 1
SAGRAT COR B
 VOLEIBOL JUVENIL A
Antònia
12:00
PAV. LA MAURINA 2
MONTSERRAT ROIG A
VOLEIBOL JUVENIL B
Antònia
09:00
PAV. LA MAURINA 2
TORRE DEL PALAU B
TENNIS TAULA
Francesc
DIVENDRES 18/01/13 16:00 hores INSTITUT BLANXART

dimecres, 9 de gener de 2013

RESUM DE PARTITS
DISSABTE DIA 12/01/13
EQUIP
ENTRENADOR
HORA
PISTA / CAMP
EQUIP CONTRARI
BÀSQUET INFANTIL mixt
Martí
09:00
ÀREA OLÍMPICA (9)
INS CAN JOFRESA
BÀSQUET CADET mixt
Alba
12:45
ÀREA OLÍMPICA (9)
CLUB PINGÜÍ (sènior)
FUTBOL 5 INFANTIL
Joel
11:00
POL. CA N’ANGLADA 2
INS EGARA
FUTBOL 5 CADET masculí
Matías
10:00
INS L’ESTATUT
INS L’ESTATUT (Rubí)
FUTBOL 5 CADET femení
Sergio
10:00
POL. CA N’ANGLADA 1
INS LES AYMERIGUES
VOLEIBOL CADET
Miriam
11:00
PAV. LA MAURINA 2
INS TORRE DEL PALAU
 VOLEIBOL JUVENIL A
Antònia
10:00
PAV. LA MAURINA 1
INS EGARA
VOLEIBOL JUVENIL B
Antònia
10:00
PAV. LA MAURINA 2
INS MONTSERRAT ROIG (B)
TENNIS TAULA
Francesc
DIVENDRES 11/01/13 16:00 hores INSTITUT BLANXART